Imamo zvijezde!

Foto: Anđelina P. 8.A

____________

Učenice 5.B - Petra Garić, Marijana Andrić, Nina Babaja, članice Učeničke zadruge Lovorika sa školski maslinovim uljem

Učenici prvih razreda otvorili su svečanost povodom Dana škole!

Ravnateljica je pročitala imena učenika koji su zastupali boje Škole u natjecanjima u znanju i sportu, pohvalivši ujedno i sve one učenike koji su svoje uspjehe postigli izvan škole.

Sedmaši su nam pripremili recital u čast domovine.

Na svečanosti je bila prilika da članovi Eko odbora Škole, učenici 5.A, Luka Gale i Luka Vuletić, predstave svima do kojeg smo koraka stigli provodeći međunarodni program Eko-škola.

Školu su posjetili gosti iz Službe za mentalno zdravlje Nastavnog zavoda za javno zdravstvo naše županije, i to prof. Mirela Grbić i voditelj Službe, de. Željko Ključević koji je našoj ravnateljici uručio i zahvalnicu za dugogodišnje sudjelovanje OŠ Stobreč u projektu Pretežno vedro. Bila je to ujedno i prilika da pogledamo kratki film snimljen vlastitim snagama učenika 7. razreda o sudjelovanju naše škole u projektu.

Kao što vidite, drage gošće su nam bile naše učiteljice u mirovini, Danica Grančić i Marija Bezić.

_____________

Kao što već znate, 6.A je, sa svojim razrednikom, Predragom Lovrinčevićem, za ovaj dan škole osmislio i organizirao manifestaciju Stobreč traži zvijezdu. Pripreme su trajale dugo, od plakata i obavijesti za sve zaintersirane, preko audicije pa do vrhunca njihovog razrednog projekta - završnice na Dan škole. Čestitamo i posebno pohvaljujemo ovaj razred na ideji i uloženom trudu. Jedva čekamo što će smisliti sljedeće godine !

Voditeljski par manifestacije Stobreč traži zvijezdu:

Ivis Di Anzulović Jelavić i Josipa Silić, naravno, 6.A

Klara Šunjić, 8.A i Josip Miklić, 8.B - voditeljski par cijele svečanosti, a Josip je ujedno pratio na gitari sudionike manifestacije Stobreč traži zvijezdu

Svi učenici, roditelji i djelatnici Škole, nakon nastupa učenika, mogli su glasovati za njima najdražeg i najboljeg izvođača. Učenici 6.A, Vjekoslav Cokarić i Luka Džale, dežurali su uz glasačke kutije!

____________

1. MJESTO

Maja Šuta (slaganje Rubikove kocke) i Ana Ćosić (pjevanje), 5.a

Prva nagrada:

bon za Frizerski salon CIK-CAK

novčanik i 10% popusta u knjižari Palma, Stobreč

2. MJESTO

Nikol Nikolić (pjevanje), 8.A

Druga nagrada:

Jumbo pizza u Pizzerii Margarita, Stobreč

bon za 10% popusta u knjižari Palma, Stobreč

3. MJESTO

Ema Šošić (pjevanje), 7.B

Treća nagrada:

30% popusta u knjižari Palma, Stobreč

Evo i ostalih izvođača! Svi su zaslužili topli pljesak publike...

Učenice 1.A - Ela Čović i Ena Radomilja

Učenice 3.B -  Bruna Matić i Nikol Čengić

Učenice 4.B -  Bruna Voloder i Lucija Perasović

Izvješće priredio:

Luka Džale, 6.A

objavio: Vedrana Ždero   datum: 29. 5. 2015.