VIRTUALNA KNJIŽNICA

Slike Stobreča

Sportska galerija

djevojčice i dječaci - karatisti, judisti, atletičari, ribolovci i nogometaši

Katarina Bogdanović iz 5.b, kao što možete vidjeti iz priložene fotografije, niže medalju za medaljom, uspjeh za uspjehom u judu...

Na 18. Božićnom mitingu u Splitu, u dvije atletske discipline - trčanje na 60 m i štafeta - učenica 4.b, Petra Cokarić, osvojila je dvije srebrne medalje.

Katarina Garac, 5.a - inače 2012., u graničaru, osvajačica 3. mjesta na Susretima djece hrvatskih branitelja, osvojila je sa svojom odbojkaškom ekipom u svibnju ove godine zlatnu medalju na natjecanju u ženskoj odbojci, Kamen-Šine.

Marija Trogrilć iz 5.b, na Klupskom prvenstvu 2013. u Stobreču, u kategoriji juniora (do 16 godina!) ulovila je najveći primjerak ribe (82 g).

Magdalena Brekalo, iz 5.a osvojila je 2. mjesto na klupskom prvenstvu u Stobreču u ribolovu - juniori.

Ovaj nogometaš s pregrštom osvojenih medalja, to je Marino Bušić, učenik 3.a!

Neumorna Antea Pušić, iz 1.a i dalje niže uspjehe! Na teniskom babolat turniru u svibnju za djevojčice do 10. g. osvojila je 2. mjesto.

Na Kupu Sv Duje prvaš (1.b) Ivo Grančić osvojio je 3. mjesto u karateu, ali ni to mu nije bilo dosta pa je na splitskom prvenstvu osvojio i 1. mjesto - zlato! Evo ga ovdje na slici, prima čestitke od svoje učiteljice Mirjane.