ČESTITAMO

DRAGI UČENICI I DJELATNICI NAŠE ŠKOLE,

JUČER JE U NAŠOJ ŠKOLI BIO JEDAN IZUZETNO ZANIMLJIV I USPJEŠAN RADNI DAN.

PRVO SU UČENICI OSMIH RAZREDA USPJEŠNO SUDJELOVALI U PROBNIM ZAVRŠNIM ISPITIMA IZ HRVATsKOG I ENGLESKOG JEZIKA!

PONOSIMO SE NAŠIM UČENICIMA ŠAHISTIMA KOJI SU JUČER NA MEĐUŠKOLSKOM GRADSKOM NATJECANJU OSVOJILI EKIPNO 3. MJESTO.

TO SU LOVRE IVIĆ, LUKA JAKOVLJEVIĆ TE PETRA I MARIN COKARIĆ.

PONOSNI SMO I NA NAŠEG UČENIKA MISLAVA IVANDU KOJI JE, TAKOĐER, JUČER OSVOJIO 4. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ POVIJESTI.

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA, KAO I NJIHOVIM MENTORIMA, SRĐANU CRNJAKU, SLAVNEKI UGRIN I SINIŠI DUHOVIĆU.

Čestitamo i našim učenicima koji su sa svojim klubovima (izvan Školskog športskog kluba) osvajali medalje i plakete - vrijedno i uporno trenirajući.

Pridružili smo im i jednog uspješnog gleazbenika... Pogledajte!

Ravnateljica:

Marina Baćak, prof.

Evo šahista s osvojenim pokalom!

Lovre Ivić je naš vrlo uspješan šahist, igra za Školski klub već drugu godinu zaredom, a dobar je i motivator - okuplja i druge, posebno mlade učenike koji vole igrati šah... Bravo Lovre! Jučer nije izgubio ni jednu šahovsku partiju.

Ovo su naše mlade šahovske nade: brat i sestra Cokarići, učenici 4.b...

Josip Miklić, 6.b, naš gitarist

S ponosom javljamo da je na Regionalnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u Imotskom, 21. veljače 2013. g., osvojio 2. nagradu, svirajući svoju gitaru...

Luka Džalo, učenik 4.a,  je kao igrač taekwando-a na KUP-u Dalmacije osvojio 3. mjesto. Pogledajte samo taj stav!

Lana Dobnik, Ana Lena Čurković i Antea Pusić, početkom ožujka ove godine donijele su nam svoje rezultate u judu (2. i 1. mjesto) i tenisu (4. mjesto).